Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. září a pátek 18. září 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Hodkovické městské slavnosti; Virtuální univerzita třetího věku 

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky, ale především milovníky psů, na český dokument o nejúspěšnější české musherce Janě Henychové z Horního Maxova PSÍ LÁSKA. Představení se uskuteční v pátek 18. září 2020 od 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je od 12 let.


Hodkovické městské slavnosti

Srdečně Vás zveme na tradiční Hodkovické městské slavnosti, které se uskuteční již tento pátek 18. září od 17:00  hodin a v sobotu 19. září od 12:00 hodin na našem náměstí. Program slavností je zveřejněn na plakátech, na webu města a na sociálních sítích. Sice k naší velké lítosti došlo ke změně v programu a z velmi vážných osobních důvodů k nám nepřijede kapela U2 revival, ale nezahálíme, nesmutníme a s radostí uvítáme neméně energickou kapelu H!T!, která nás provede do finále slavností. Těšíme se na Vás!


Virtuální univerzita třetího věku

1. října 2020 začíná podzimní semestr Virtuální univerzity třetího věku. Téma podzimního semestru na "České dějiny a jejich souvislosti I." První hodina proběhne ve čtvrtek 1. října 2020. Nová kapitola se bude zahajovat vždy ve čtvrtek (sudý týden) a opakovat v pondělí (lichý týden). Přednášky začínají vždy od 15:00 hodin v Základní škole T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou. Vytvořeno 16.9.2020 14:58:48 | přečteno 209x | irena.libalova
load