Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 2. září 2020, v 11:00 a 17:00 hodin

Plánovaná odstávka elektrické energie; Nohejbalové utkání; Pozvánka do kina; Dovolená MUDr. J. Aulehle

Plánovaná odstávka elektrické energie

Z důvodu plánované odstávky bude v pátek 4. září 2020 od 7:30 do 10:30 hodin vypnut elektrický proud v Hodkovicích nad Mohelkou v ulici Pelíkovická a v částech obce Jílové, Radoňovice a Záskalí, v místech vylepení oznámení.


Nohejbalové utkání

Nohejbalový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice - Koberovy. Utkání se koná v pátek 4. září 2020 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinnou animovanou komedii JEŽEK SONIC. Představení se uskuteční v pátek 4. září 2020 od 18:00 hodin. Před promítáním proběhne slosování loňských slevových kartiček o 3 volné vstupenky na libovolná filmová představení v našem kině.


Dovolená MUDr. Jan Aulehle

MUDr. Aulehle oznamuje svým pacientkám, že v týdnu od 7. září do 11. září 2020 bude gynekologická ordinace uzavřena z důvodu dovolené.
Vytvořeno 2.9.2020 10:32:51 | přečteno 173x | irena.libalova
load