Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 23. září a pátek 25. září 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání; Virtuální univerzita třetího věku

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na rodinnou animovanou komedii SUPER MAZLÍČCI. Představení se uskuteční v pátek 25. září 2020 od 18:00 hodin.


Nohejbalové utkání

Nohejbalový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice - Sokol Ostašov. Utkání se koná v pátek 25. září 2020 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti. 


Virtuální univerzita třetího věku

1. října 2020 začíná podzimní semestr Virtuální univerzity třetího věku. Téma podzimního semestru na "České dějiny a jejich souvislosti I." První hodina proběhne ve čtvrtek 1. října 2020. Nová kapitola se bude zahajovat vždy ve čtvrtek (sudý týden) a opakovat v pondělí (lichý týden). Přednášky začínají vždy od 15:00 hodin v Základní škole T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou. 





Vytvořeno 23.9.2020 13:13:03 | přečteno 221x | irena.libalova
load