Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 26. srpna a pátek 28. srpna 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Uzavření úřadu, pošty a lékárny; Odstávka elektrické energie; Napouštění topného systému; Informace z ordinace praktického lékaře; Hlas a Oldies party - restaurace Na Koupališti

Uzavření úřadu, pošty a lékárny

Z důvodu odstávky elektrické energie budou v pátek 28. srpna 2020 uzavřeny Městský úřad, pošta a lékárna v Hodkovicích nad Mohelkou. Děkujeme za pochopení. 


Odstávka elektrické energie

Z důvodu plánované odstávky bude v pátek 28. srpna 2020 od 7:30 do 11:30 hodin vypnut elektrický proud v ulicích Dlouhý kopec, J. A. Komenského, J. Hory, Kostelní vrch, Krátká, Liberecká, Mlýnská, nám. T. G. Masaryka, Pod Letištěm, Sokolská, Sportovní a Zahradní, v místech vylepení oznámení.


Napouštění topného systému

Teplo Hodkovice n. M. s. r. o. upozorňuje obyvatele domů na sídlišti Podlesí a v části Mánesovy ulice, že v úterý 1. září 2020 bude napouštět topné systémy jednotlivých objektů. Pro zdárné zprovoznění topných okruhů je třeba, aby obyvatelé jednotlivých bytů otevřeli zcela regulační ventily na svých radiátorech. U radiátorů v horních patrech bude nutné provést následné odvzdušnění. Děkujeme za pochopení a spolupráci. 


Informace z ordinace praktického lékaře

Ordinace praktického lékaře Všeobecný lékař s. r. o. oznamuje, že MUDr. Jitka Nováková ve dnech 2., 3., 4. a 24. září 2020  neordinuje, v ordinaci bude přítomna pouze sestra.


Hlas a Oldies party - restaurace Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 29. srpna 2020 od 16:00 hodin 9. ročník soutěže "Hlas Na Koupališti" a Oldies party. Grilování a občerstvení zajištěno. Všechny srdečně zve personál restaurace.

Vytvořeno 26.8.2020 10:19:55 | přečteno 195x | irena.libalova
load