Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 30. září a pátek 2. října 2020

Volby do krajských zastupitelstev; Pozvánka do kina; Faistauerův memoriál zrušen!

Volby do krajských zastupitelstev

Volby do Zastupitelstva Libereckého kraje se uskuteční v pátek 2. října 2020 od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu 3. října 2020 od 8:00 do 14:00 hodin v Základní škole T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou, ul. J. A. Komenského 467. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství ČR (platný občanský průkaz nebo cestovní pas ČR). Neprokáže-li uvedené skutečnosti stanovenými doklady, nebude mu hlasování umožněno. Volič je povinen dodržovat hygienická a protiepidemická opatření a uposlechnout pokynů okrskové volební komise. Telefonické spojení do okrskových volebních komisí najdete na webu města.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšnou českou komedii ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC. Představení se uskuteční v pátek 2. října 2020 již v 18:30 hodin.


Faistauerův memoriál zrušen!

Vzhledem k aktuálním nařízením vlády a omezení počtu osob při venkovních akcích je 45. ročník Lesního běhu Faistauerův memoriál, který se měl uskutečnit v sobotu 3. října 2020, ZRUŠEN!  Děkujeme na pochopení.
Vytvořeno 2.10.2020 12:34:06 | přečteno 190x | irena.libalova
load