Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 7. října a pátek 9. října 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na nový animovaný film USA KŘUPAVÍ MAZLÍČCI. Představení se uskuteční v pátek 9. října 2020 JIŽ v 17.30 hodin.


Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu

V neděli 11. října 2020 v čase od 10:55 do 12:25 hodin proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou, v Jílovém a na Záskalí mobilní svoz nebezpečných složek komunálního odpadu. Sběr bude prováděn pojízdnou sběrnou, která bude přistavena podle časového rozpisu na jednotlivých stanovištích. Vše musí být řádně označeno v uzavřených (originálních) obalech, objem a množství musí odpovídat provozu běžné domácnosti. Bližší informace poskytne Oddělení životního prostředí a památek MěÚ Hodkovice nad Mohelkou na tel. čísle 485 145 353 nebo přímo pracovník Severočeských komunálních služeb s. r. o. na tel. čísle 493 645 111. Více informací najdete také letácích na vývěskách nebo na webových stránkách města.


Vytvořeno 8.10.2020 8:39:30 | přečteno 228x | irena.libalova
load