Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 9. září 2020, v 11:00 a 17:00 hodin

Veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání; Den plný retro her; Restaurace Na Koupališti - Rockový festival; Týden pro rodinu v Hodkovicích nad Mohelkou

Veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná dnes od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na úspěšnou českou komedii 3BOBULE. Představení se uskuteční v pátek 11. září 2020 od 19:00 hodin. Doporučená přístupnost je od 12 let.


Nohejbalové utkání

Nohejbalový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje SK Hodkovice - Chotyně. Utkání se koná v pátek 11. září 202 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti. 

Den plný retro her

Spolek rodáků a přátel Hodkovic si Vás dovoluje pozvat v sobotu 12. září 2020 do Skalního údolí na Den plný retro her a zapomenuté soutěže. Začátek je v 10:00 hodin. 


Restaurace Na Koupališti - Rockový festival

Restaurace Na Koupališti pořádá v sobotu 12. září 2020 od 15:00 do 22:00 hodin Rockový festival. Srdečně zvou pořadatelé. 


Týden pro rodinu v Hodkovicích nad Mohelkou

Město Hodkovice nad Mohelkou pořádá v týdnu od 14. do 19. září 2020 akci "Týden pro rodinu v Hodkovicích nad Mohelkou". Program akce najdete na plakátech, na webových stránkách města a na sociálních sítích. Víkendový program volně doplní tradiční Hodkovické městské slavnosti. 


Vytvořeno 9.9.2020 11:02:42 | přečteno 213x | irena.libalova
load