Nově zřízeno místo zpětného odběru pneumatik a autobaterií

Sběrný dvůr Pelíkovická ulice, autor: Ing. Jan Plaček

Na sběrném dvoře v Pelíkovické ulici bylo nově ve spolupráci s firmou GREEN LOGISTICS s. r. o. zřízeno veřejné místo zpětného odběru pneumatik a autobaterií.

Počet pneumatik, které je možné zdarma odevzdat, není omezen. Nově lze odkládat na sběrném dvoře i velké pneumatiky z nákladních vozidel, traktorů apod. Pneumatiky odebíráme bez disků. Pneumatiky a autobaterie mohou na sběrném dvoře odkládat občané Hodkovic, ale i z jiných obcí či podnikatelé. V případě potřeby vystaví obsluha sběrného dvora potvrzení o převzetí pneumatik a autobaterií. Možnost odevzdávat další odpad na sběrném dvoře (papír, plasty, sklo, velkoobjemový odpad atd.) zůstává nadále pouze pro občany Hodkovic nad Mohelkou a majitele rekreačních objektů s podmínkou, že mají uhrazen poplatek za komunální odpad nebo doklad o nákupu sady pytlů.

Ing. Dana Karmazínová, OŽP

Vytvořeno 19.4.2021 15:22:48 | přečteno 191x | irena.libalova