Úvodní strana > Městský úřad > Městský úřad > Vše o odpadech

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nově zřízeno místo zpětného odběru pneumatik a autobaterií

Sběrný dvůr Pelíkovická ulice, autor: Ing. Jan Plaček

Na sběrném dvoře v Pelíkovické ulici bylo nově ve spolupráci s firmou GREEN LOGISTICS s. r. o. zřízeno veřejné místo zpětného odběru pneumatik a autobaterií.

Počet pneumatik, které je možné zdarma odevzdat, není omezen. Nově lze odkládat na sběrném dvoře i velké pneumatiky z nákladních vozidel, traktorů apod. Pneumatiky odebíráme bez disků. Pneumatiky a autobaterie mohou na sběrném dvoře odkládat občané Hodkovic, ale i z jiných obcí či podnikatelé. V případě potřeby vystaví obsluha sběrného dvora potvrzení o převzetí pneumatik a autobaterií. Možnost odevzdávat další odpad na sběrném dvoře (papír, plasty, sklo, velkoobjemový odpad atd.) zůstává nadále pouze pro občany Hodkovic nad Mohelkou a majitele rekreačních objektů s podmínkou, že mají uhrazen poplatek za komunální odpad nebo doklad o nákupu sady pytlů.

 Ing. Dana Karmazínová, OŽP


Vytvořeno 19.4.2021 15:22:48 | přečteno 354x | irena.libalova
load