Pneumatiky z autoservisů na sběrném dvoře NEPŘIJÍMÁME!

ojete pneumatiky

Pneumatiky od právnických a podnikajících fyzických osob přijímáme na místě zpětného odběru na sběrném dvoře v Pelíkovické ulici pouze v případě, že jsou tyto podnikatelské subjekty koncovým uživatelem např. vlastní služební auto. Obsluha má právo si zapsat od jakého subjektu pneumatiky pocházejí.

Pneumatiky od prodejců, autoservisů a obdobných firem se v souladu se zákonem o výrobcích s ukončenou životností na veřejné místo zpětného odběru nepřijímají. Tyto firmy mají možnost buď předávat pneumatiky jako odpad oprávněné osobě (svozové firmě) nebo výhodnější variantou pro ně je, když si smluvně zajistí místo zpětného odběru přímo na své provozovně.

Zpětný odběr pneumatik pro autoservisy zajišťuje společnost ELTMA (www.eltma.cz) nebo společnost GREEN LOGISTICS CZ s.r.o. (www.glogistics.cz).

Na webových stránkách těchto společností je možné nalézt i další místa zpětného odběru v Hodkovicích a okolí pro případ, že bude kapacita sběrného dvora aktuálně naplněná a nebude možné přijmout pneumatiky ve větším množství. V případě, že se chystáte dopravit na sběrný dvůr více než 20 ks pneumatik, doporučujeme se předem domluvit s obsluhou sběrného dvora – p. Novotný tel. 737 329 262.

Vytvořeno 29.7.2021 8:39:55 | přečteno 152x | irena.libalova