Úvodní strana > Městský úřad > Městský úřad > Vše o odpadech

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Svoz nebezpečných odpadů z domácností v neděli 9. října 2022

hodkovice znak

V neděli 9. října 2022 proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou a Horním Záskalí mobilní svoz nebezpečných odpadů z domácností. Rozpis časů a míst je uveden níže.

Výjimečně bude vynecháno stanoviště v Jílovém z důvodu probíhajících stavebních prací, omlouváme se občanům za komplikace, pro odevzdání nebezpečných odpadů je možné využít nejbližší stanoviště v ulici Nádražní.


Vytvořeno 5.10.2022 8:27:45 | přečteno 2354x | irena.libalova
load