Svoz nebezpečných odpadů z domácností v neděli 9. října 2022

hodkovice znak

V neděli 9. října 2022 proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou a Horním Záskalí mobilní svoz nebezpečných odpadů z domácností. Rozpis časů a míst je uveden níže.

Výjimečně bude vynecháno stanoviště v Jílovém z důvodu probíhajících stavebních prací, omlouváme se občanům za komplikace, pro odevzdání nebezpečných odpadů je možné využít nejbližší stanoviště v ulici Nádražní.

Vytvořeno 5.10.2022 8:27:45 | přečteno 2354x | irena.libalova