Úvodní strana > Městský úřad > Městský úřad > Vše o odpadech

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Svozové kalendáře pro svoz tříděného a komunálního odpadu v roce 2023

TŘÍDÍME DOMA

Od 19.prosince 2022 bude probíhat distribuce svozových kalendářů na rok 2023. Každá domácnost by měla obdržet do poštovní schránky jeden výtisk. V případě, že kalendář neobdržíte do konce roku, je možné ho vyzvednout od počátku ledna osobně na Městském úřadě Hodkovice nad Mohelkou. Frekvence svozů se nemění a termíny v novém roce plynule navazují na letošní kalendář.


Kalendáře jsou k nahlédnutí i níže v elektronické podobě.

 

 


Vytvořeno 14.12.2022 10:58:22 | přečteno 10181x | irena.libalova
load