Úvodní strana > Městský úřad > Městský úřad > Vše o odpadech

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Třídíme doma - dotazník

Třídíme doma   logo

Občané Hodkovice se mohou stále do 15. září 2021 zapojit do vyplňování dotazníku, který se týká nového systému třídění odpadů. Dotazník je k vyzvednutí v budově radnice nebo lze vyplnit elektronicky prostřednictvím mobilního rozhlasu - viz odkaz níže.


Budeme rádi, najdete-li si chvilku k vyplnění. Vyhodnocení dotazníků bude v měsíci říjnu a následně veřejnost s výsledky seznámíme. Zadání telefonního čísla je pouze z důvodu zachování unikátnosti vyplněného dotazníku. Telefonní číslo není nikde ukládáno. Vyplněný dotazník tak zůstává anonymní.

Předem všem děkujeme!

https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/5NEl6TytVytvořeno 29.7.2021 9:34:51 - aktualizováno 25.8.2021 15:54:25 | přečteno 352x | irena.libalova
load