Úvodní strana > Městský úřad > Městský úřad > Životní situace

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úhrada poplatku za psa v roce 2022

hodkovice znak

Termín pro platbu poplatku za psa je do 31. března 2022 a možnost úhrady je:

- hotově do pokladny MěÚ

- platební kartou na pokladně

- bezhotovostně na účet města 0984945399, kód banky 0800, v. s. 1341

UPOZORNĚNÍ PRO DRŽITELE PSŮ

V souvislosti s platností zákona č. 278/2019 Sb., o místních poplatcích, upozorňujeme občany na dvě zásadní změny u místního poplatku ze psů:

1. Poplatníci u místního poplatku ze psů, kteří dosáhli věku 65 let, mají nárok na nižší poplatek za psa bez ohledu na to, zda pobírají starobní důchod.

2. Poplatníkem je nejen osoba s trvalým pobytem na území Města Hodkovice nad Mohelkou, ale i osoba s ohlášeným místem pobytu podle zákona o pobytu cizinců na území České republiky, s azylem nebo dočasnou ochranou cizinců.


ikona souboruPovinnosti držitele psa

ikona souboruObecně závazná vyhláška města Hodkovice nad Mohelkou č. 3/2019, o místním poplatku z psů

ikona souboruObecně závazná vyhláška města Hodkovice nad Mohelkou č. 2/2011, o zabezpečení veřejného pořádku a čistoty a o stanovení pravidel pohybu psů na veřejném prostranství
Vytvořeno 7.1.2022 9:34:37 | přečteno 624x | irena.libalova
load