Úvodní strana > Městský úřad > Strategické a rozvojové dokumenty > Projekt Naše Podlesí

Studie veřejných prostranství sídliště Podlesí v Hodkovicích nad Mohelkou - finální verze

schema mobiliar

Studie slouží ke koordinaci úprav sídliště Podlesí a jeho bezprostředního okolí v budoucnu. Úpravy budou projektovány a realizovány postupně po částech.

Studie vznikla na základě výstupů dvou veřejných plánovacích setkání. Na prvním setkání v analytické fázi vznikly podklady pro návrh variant řešení (vnímané problémy a hodnoty území a cílové aktivity a charakter) a na druhém setkání pak zpětná vazba k variantám. Výstupy obou setkání jsou podrobně popsány v samostatných dokumentech.

Studie - finální verze

schema mobiliar