Úvodní strana > Městský úřad > Strategické a rozvojové dokumenty > Projekt Naše Podlesí

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Studie veřejných prostranství sídliště Podlesí v Hodkovicích nad Mohelkou - finální verze

schema mobiliar

Studie slouží ke koordinaci úprav sídliště Podlesí a jeho bezprostředního okolí v budoucnu. Úpravy budou projektovány a realizovány postupně po částech.

Studie vznikla na základě výstupů dvou veřejných plánovacích setkání. Na prvním setkání v analytické fázi vznikly podklady pro návrh variant řešení (vnímané problémy a hodnoty území a cílové aktivity a charakter) a na druhém setkání pak zpětná vazba k variantám. Výstupy obou setkání jsou podrobně popsány v samostatných dokumentech.

Studie - finální verze

schema mobiliar

schema mobiliar

 
schema odpady

schema odpady

 
schema stromy

schema stromy

 
schema prostory

schema prostory

 
schema parkovani

schema parkovani

 
 
Vytvořeno 10.1.2018 11:05:19 | přečteno 1330x | irena.libalova
load