Úvodní strana > Volný čas > Organizace a spolky
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Javornický stovkař

Obří sud

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic ve spolupráci s vedením Obřího sudu na Javorníku, ve snaze navázat na tradice z 30. let 20. století "Běžec stovek", vyhlašuje soutěž

„Javornický stovkař“

Chceme vyburcovat veřejnost, aby každý v rámci svého zdraví a kondice 100x za svůj život vystoupal na Obří sud Javornického vrchu. Pravda, cena není vysoká, ale o to prestižnější Po stém výstupu obdržíte každý zúčastněný odznak Javornického stovkaře a vlastní půllitr se svým jménem, do kterého vám bude natočeno pivo zdarma.

Jak se stát Javornickým stovkařem? Vše naleznete v níže uvedených pravidlech a Sdružení rodáků vám přeje úspěšný start.

ikona souboruPravidla pro "Javornické stovkaře"

Vytvořeno 29.2.2012 14:36:47 | přečteno 1881x | irena.libalova
load