Úvodní strana > Volný čas > Organizace a spolky
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Otevření věže kostela pro veřejnost

Kostel (foto P. Kadlec)

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic ve spolupráci s farností v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zvou v sobotu 2. listopadu 2013 k prohlídce kostelní věže s výkladem. Začátek prohlídky je v 10:00 hodin. Na konci měsíce října může dojít k upřesnění této akce, sledujte prosím naši vývěsku v Liberecké ulici.

Vytvořeno 4.10.2013 9:17:56 | přečteno 859x | irena.libalova
load