Úvodní strana > Volný čas > Organizace a spolky
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva občanům.

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic vyzývá občany, kteří mají zájem o dotisk knihy – brožury,  čítající 60 stran s názvem „Skleněný svět Blaschků“ od spisovatele pana Dufka, aby dali závazně vědět a přihlásili se na radnici u paní Mizerové, případně u kohokoli z členů sdružení. Cena dotisku bude závislá na počtu zájemců, nejvíce však 350 Kč.

Zdraví Vás vedení Sdružení rodáků a přátel Hodkovic

Vytvořeno 1.6.2015 14:01:11 | přečteno 425x | irena.libalova
load