Úvodní strana > Volný čas > Organizace a spolky
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva občanům lidu hodkovického!

Křížová cesta   hlavní kaple

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic žádá každého, kdo má rád naše město, jeho okolí a historické památky, aby se zúčastnil společné brigády s cílem opravy a údržby Křížové cesty včetně jednotlivých kapliček, a to v sobotu 12. října 2013 od 9:00 hodin. Budeme sekat trávu, hrabat, rovnat kamenné schody, odkopávat hlínu, natírat, betonovat, štukovat, malovat (bílit), opravovat střechy, prostě každá šikovná ruka se bude hodit. Materiál seženeme, pouze si prosím přineste své nářadí (krumpáč, lopatu, hrábě, kladivo, štětku, zednické nářadí aj.). Sraz je pod Křížovou cestou. Občerstvení je zajištěno. Velmi se těšíme na pomoc každého z Vás.

Vytvořeno 4.10.2013 9:21:55 | přečteno 891x | irena.libalova
load