Úvodní strana > Volný čas > Organizace a spolky
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva občanům!

Josef Fanta

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic připravuje od 19. září do 22. září 2014 výstavu malířských i jiných děl z umělecké dílny hodkovického rodáka pana Josefa Fanty u příležitosti jeho výročí narození i úmrtí. Vyzýváme proto občany, kteří některou jeho tvorbu vlastní a jsou ochotni se o její krásu podělit s ostatními, aby tuto zapůjčili. Shromažďovat a důsledně evidovat se budou u paní Mizerové na Městském úřadu v Hodkovicích nad Mohelkou. Předem všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Za vedení Sdružení rodáků a přátel Hodkovic Petr Hanus

Vytvořeno 13.6.2014 10:01:01 | přečteno 724x | irena.libalova
load