Úvodní strana > Pro návštěvníky > Informace nejen pro turisty > Památky ve městě
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Naučná stezka po sakrálních památkách

Naučná stezka po sakrálních památkách

V září roku 2017 byla slavnostně otevřena naučná stezka po sakrálních památkách. Návštěvníka zavede k nejzajímavějším místům ve městě. Stezka má celkem 10 zastavení a začíná přímo na náměstí T. G. Masaryka. Je střední náročnosti, vhodná pro školní kolektivy, rodiny s dětmi i aktivní seniory. Pojďte si užít příjemnou procházku a dozvědět se něco nového.

Označení zastavení:

1. Mariánský sloup

2. socha sv. Jana Nepomuckého u Mohelky

3. socha sv. Anny

4. sousoší třech svatých

5. křížek v Paloukách

6. Kapličky

7. Vrcholová kaple

8. socha sv. Jana Nepomuckého

9. kostel sv. Prokopa

10. sochy sv. Petra a sv. Pavla

Přístupné celoročně, délka 3,5 km


Projekt: "Naučná stezka po sakrálních památkách", reg. č.: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_012/0001012, byl podpořen z Fondu mikroprojektů programu přeshraniční spolupráce INTERREG V-A Česká republika – Polsko pro období 2014 - 2020.

Hodkovice nad Mohelkou

Hodkovice nad Mohelkou

Web:www.hodkovicenm.cz/cs/informace-nejen-pro-turisty
Vytvořeno 11.9.2020 13:27:12 | přečteno 385x | nada.burianova
load