Úvodní strana > Městský úřad > Strategické a rozvojové dokumenty > Projekt Naše Podlesí > Veřejná setkání k projektu

Navigace

Městský úřad

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hodnocení stavu stromů - sídliště Podlesí

Jedním z podkladových materiálů, který bude sloužit architektům k vytváření studie, je i znalecký posudek Ing. Jaroslava Kolaříka z dubna 2017 zpracovaný za účelem zhodnocení aktuálního stavu stromů na sídlišti. Výsledky hodnocení je možné najít na www.stromypodkontrolou.cz Zde si najdete na mapě město Hodkovice nad Mohelkou, po přiblížení lokality Podlesí se zobrazí jednotlivé stromy, po kliknutí na strom uvidíte základní data.


Vytvořeno 10.5.2017 13:57:01 | přečteno 454x | irena.libalova
load