Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 1. října 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina, nohejbalové utkání, lesní běh

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii SHOCKY a MORTHY: POSLEDNÍ VELKÁ AKCE. Představení se uskuteční v pátek 1.října 2021 od 18:30 hodin.

Nohejbalové utkání

SK Hodkovice Vás zve na nohejbalové utkání přeboru Libereckého kraje v pátek 1. října 2021 od 16:30 hodin na antukovém kurtu v Hodkovicích nad Mohelkou mezi SK Hodkovice a Koberovy.

Lesní běh

Lyžařský oddíl zve všechny příznivce pohybu na čerstvém vzduchu na 45. ročník Lesního běhu - Faistauerova memoriálu, který se uskuteční 2. října 2021 od 8:30 hodin ve Skalním údolí v Hodkovicích nad Mohelkou.
Vytvořeno 1.10.2021 10:07:57 | přečteno 262x | jana.mizerova
load