Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 11. února 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Hejtmanský den; Pozvánka do kina; Dovolená v lékárně; Pozvánka na akci Bláznivé jízdy

Hejtmanský den

Zveme Vás na setkání s hejtmanem Libereckého kraje panem Martinem Půtou v rámci jeho návštěvy našeho města. Setkání se koná v pátek 11. února 2022 od 16:00 hodin v Restauraci V Údolí v Jílovém. Všichni jsou srdečně zváni.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na českou rodinnou komedii TADY HLÍDÁME MY. Představení se uskuteční v pátek 11.února 2022 v 17:30 hodin.


Dovolená v lékárně

V týdnu od 14. února do 18. února 2022 bude lékárna U Anděla Strážce v Hodkovicích nad Mohelkou z důvodu dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Pozvánka na akci Bláznivé jízdy

Spolek rodáků a přátel Hodkovic pořádá u příležitosti 60 let od založení Aktivu památkové péče a ochrany přírody v sobotu 12. února 2022 od 16:00 hodin na našem náměstí střípek z historie  aneb Bláznivé jízdy na historických saních, lyžích, zadnicích a čemkoli, nejlépe v dobovém oblečení ze 40. / 50. / 60. let.
Najděte na půdě staré saně, lyže, nebo cokoliv, na čem si naše babičky a dědové užívali zimní radovánky, a přijďte se sklouznout na naše hodkovické náměstí. Děti, žáci, dospělí, každý, kdo se umí smát.
Občerstvení zajištěno. Na ohýnku opečeme buřty, jablka a nebudou chybět ani brambory ve žhavém popelu.
Na závěr udělíme ceny za nejlepší sportovní výkon a za nejlepší dobové oblečení v kategoriích dětí, dospělých a seniorů.


Vytvořeno 11.2.2022 9:45:58 | přečteno 194x | irena.libalova
load