Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 17. června 2022, 11:10 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pozvánka na akci SK dětem; Informace z ordinace Všeobecný lékař s. r. o.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na novou animovanou komedii Ušák Chicky a Zlokřeček. Představení se uskuteční v pátek 17. června 2022 od 18:00 hodin.


Pozvánka na akci SK dětem

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na akci SK dětem, která se koná v sobotu 18. června 2022 od 14:00 hodin v areálu kluziště.


Informace z ordinace Všeobecný lékař s. r. o.

Ordinace MUDr. Kornouška v Hodkovicích nad Mohelkou oznamuje, že ve dnech 20. června - 23. června 2022 bude uzavřena. Zastup je zajištěn u MUDr. Macounové v Turnově.

Vytvořeno 17.6.2022 12:13:53 | přečteno 352x | jana.mizerova
load