Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 19. listopadu 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Uzavření sběrného dvoru v Pelíkovické ulici

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké  diváky na animovanou komedii MOŘE KOUZEL. Představení se uskuteční v pátek 19. listopadu 2021 v 17:30 hodin.


Uzavření sběrného dvoru v Pelíkovické ulici

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude ve čtvrtek 25. listopadu 2021 a v sobotu 27. listopadu 2021 uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno 19.11.2021 8:00:16 | přečteno 354x | jana.mizerova
load