Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 19. srpna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Den otevřených dveří DCA a prohlídka Domu Jana; Turistický výlet do Špindlerova Mlýna a na Sněžku

Den otevřených dveří DCA a prohlídka Domu Jana

Domov a Centrum aktivity, příspěvková organizace, Hodkovice nad Mohelkou Vás zve v rámci Dne otevřených dveří pro veřejnost na prohlídku Domu Jana pro poskytování sociální služby pro osoby s chronickým onemocněním, a to ve čtvrtek 25. srpna  2022 od 10 do 18 hodin na adrese Českodubská ul. 783, Hodkovice nad Mohelkou.


Turistický výlet do Špindlerova Mlýna a na Sněžku

Lyžařský oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou pořádá turistický výlet do Špindlerova Mlýna a na Sněžku jako náhradu za neuskutečněné zimní “Poslední mazání“. Výlet se uskuteční v úterý 23. srpna 2022, odjezd bude v 7:00 hodin z náměstí v Hodkovicích nad Mohelkou. Přihlásit se mohou a jsou zváni i nečlenové lyžařského oddílu. Přihlašujte se u paní Švorcové na e-mailu: martina.svorcova@seznam.cz nebo na tel:603948421 Z důvodu objednání autobusu je nutné se přihlásit do 21. srpna 2022


Vytvořeno 19.8.2022 8:15:08 | přečteno 393x | irena.libalova
load