Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 22. dubna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Čarodějnické odpoledne pro děti; Svoz nebezpečných odpadů

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou komedii Zdeňka Svěráka BETLÉMSKÉ SVĚTLO. Představení se uskuteční v pátek 22. dubna 2022 od 19:00 hodin.


Čarodějnické odpoledne pro děti

Rodinný klub Motýlek Vás srdečně zve na Čarodějnické odpoledne pro děti, které se uskuteční v pátek 22. dubna 2022 od 15:30 hodin v klubovně RK Motýlek v kulturním domě. Akce je vhodná pro děti od 5 let. Pro děti je připraven bohatý program jak uvnitř, tak i venku (kreativní dílničky, soutěže...). Kostýmy jsou vítány. Předpokládaný konec kolem 19:00 hodin. Rezervace u Pavly Krausové na tel. 733 167 934. 


Svoz nebezpečných odpadů 

V neděli 24. dubna 2022 proběhne v Hodkovicích nad Mohelkou a v Jílovém svoz nebezpečných  odpadů z domácnosti. Rozpis stanovišť a časů je na na webových stránkách a výlepových plochách města. 


Vytvořeno 22.4.2022 10:24:19 | přečteno 283x | irena.libalova
load