Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 23. července 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Noční turnaj - Memoriál Karla Stoklasy; Turistický výlet do Harrachova a Špindlerova Mlýna

Memoriál Karla Stoklasy

Nohejbalový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou pořádá tuto sobotu 24. července 2021 od 15:00 hodin 20. ročník nočního nohejbalového turnaje trojic Memoriál Karla Stoklasy. Turnaj se koná na tenisových kurtech na kluzišti. Prezentace je na místě do 14:45 hodin, startovné 300 Kč/trojice. Během turnaje je zajištěno tradiční občerstvení.  Srdečně zvou pořadatelé!


Turistický výlet do Harrachova a Špindlerova Mlýna

Lyžařský oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou pořádá ve středu 18. srpna 2021 turistický výlet do Harrachova a Špindlerova Mlýna jako náhradu na neuskutečněné zimní "Poslední mazání". Odjezd účastníků výletu bude v 7:00 hodin z náměstí v Hodkovicích nad Mohelkou. Za členy LO hradí autobusovou dopravu oddíl, pro ostatní je stanovena cena za dopravu ve výši 200 Kč, která je splatná při přihlášení. Přihlásit se mohou a jsou zváni i nečlenové lyžařského oddílu. Zájemci se mohou hlásit u paní Martiny Švorcové na e-mailu: martina.svorcova@seznam.cz nebo na tel. 603 948 421. Z důvodu objednání je nutné se přihlásit do konce července. 
 

Vytvořeno 23.7.2021 12:25:35 | přečteno 194x | irena.libalova
load