Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 25. února 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Topenářský servis s. r. o. - nabídka služeb

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na německý animovaný film DRAČÍ ZEMĚ. Představení se uskuteční v pátek 25. února 2022 v 17:30 hodin.


TOPENÁŘSKÝ SERVIS s. r. o. a společenství kominíků a topenářů

bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v úterý dne 1. března 2022.
Cena za kontrolu a čištění komínu je 400 Kč, 
cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 400 Kč,
cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč.
Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.


Vytvořeno 25.2.2022 13:46:06 | přečteno 317x | irena.libalova
load