Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 4. června 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Informace z ordinace Všeobecný lékař s. r. o.; Dočasné přemístění autobusové zastávky; Pozvánka na nohejbalové utkání 

Informace z ordinace Všeobecný lékař s. r. o.

V týdnu  od 7. června do 11. června 2021 MUDr. Kornoušek neordinuje v úterý 8. června 2021 odpoledne a ve středu 9. června a ve čtvrtek 10. června 2021 celý den. V tyto dny bude k dispozici pouze zdravotní sestra. 

Bylo zahájeno očkování proti Covid-19 vakcínou Moderna. Termín očkování si můžete domluvit telefonicky na telefonu 739 232 767 nebo přímo v ordinaci u paní Morcové.


Dočasné přemístění autobusové zastávky

Ve dnech 1. června  – 15.  srpna 2021 bude dočasně přemístěna autobusová zastávka v Hodkovicích nad Mohelkou u Monroe Czechia s. r. o. z nástupiště č. 2 na nástupiště 1 za čerpací stanicí KM-Prona, a. s. Důvodem dočasného přesunutí zastávky je oprava přístupového chodníku a přístřešku autobusové zastávky. Děkujeme všem za pochopení.  


Pozvánka na nohejbalové utkání

V rámci přeboru Libereckého kraje 2021 se v pátek 4. června 2021 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti uskuteční nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a Příšovicemi. Vytvořeno 4.6.2021 13:24:49 | přečteno 263x | irena.libalova
load