Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 8. července 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Rally Bohemia 2022; Uzavření sběrného dvoru; Taneční zábava Na Koupališti

Rally Bohemia 2022

Z důvodu konání závodu Rally Bohemia 2022 budou v sobotu 9. července 2022 v době od 9:30 do 19:30 hodin uzavřeny ulice Pelíkovická, Rychnovská, Pražská, nám. T. G. Masaryka, Koněvova a Kostelní vrch. Prosíme občany, aby z důvodů vlastní bezpečnosti respektovali dopravní značení a dbali pokynů pořadatelů. Děkujeme za pochopení!


Uzavření sběrného dvoru

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v sobotu 9. července 2022 z důvodu konání závodu Rally Bohemia uzavřen. Děkujeme za pochopení!


Taneční zábava Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti Vás zve na taneční zábavu se skupinou LOGR, která se uskuteční dnes 8. července 2022 od 19:00 hodin. 
Vytvořeno 8.7.2022 12:41:52 | přečteno 342x | irena.libalova
load