Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 9. července 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Restaurace Na Koupališti; Uzavření sběrného dvoru

Restaurace Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti pořádá v pátek 9. července 2021 od 19:00 hodin venkovní zábavu s grilováním a skupinou LOGR. Srdečně zve a na Vaši návštěvu se těší personál restaurace.


Uzavření sběrného dvoru

Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v sobotu 10. července 2021 z důvodu konání závodu RALLY BOHEMIA uzavřen.

Vytvořeno 12.7.2021 8:53:53 | přečteno 225x | jana.mizerova
load