Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

pátek 9. září 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání; Hlas a Oldies párty na Koupališti; Zahrádkářská výstava v Českém Dubu

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na americkou rodinnou komedii o obrovském domácím mazlíčkovi VELKÝ ČERVENÝ PES CLIFFORD. Představení se uskuteční v pátek 9. září 2022 v 18:00 hodin. Před představením proběhne losování slevových kartiček z minulého promítacího období. Tři vylosovaní diváci získají volnou vstupenku na jakékoli představení v našem kině.


Nohejbalové utkání

SK Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl Vás zve na nohejbalové utkání v rámci Přeboru Libereckého kraje 2022 SK Hodkovice - Sokol Ostašov. Utkání se uskuteční v pátek 9. září 2022 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti. Občerstvení je zajištěno. 


Hlas a Oldies párty na Koupališti 

Restaurace Na Koupališti Vás srdečně zve na akce Koupaliště má známý hlas a Oldies párty. Akce se uskuteční v sobotu 10. září 2022 od 16:00 hodin. 


Zahrádkářská výstava v Českém Dubu

Město Český Dub, ZO Českého zahrádkářského svazu Český Dub a českodubské spolky myslivců, včelařů, chovatelů a rybářů srdečně zvou na tradiční představení své činnosti. Zahrádkářská výstava se koná v pátek 9. září 2022 od 9:00 hodin a v sobotu 10. září 2022 od 8:00 hodin v České Besedě v Českém Dubu. 


Vytvořeno 9.9.2022 7:51:22 | přečteno 384x | irena.libalova
load