Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. února a pátek 3. února 2023, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Sdružení kominíků a topenářů

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český film ze školního prostředí  ANDÍLCI ZA ŠKOLOU. Představení se uskuteční v pátek 3. února 2023 v 17:30 hodin.


Sdružení kominíků a topenářů

bude provádět v naší obci v neděli 5. února 2023 požadované kontroly a čištění komínů dle zákona za 550 Kč, čištění plynových kotlů za 550 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na tel. čísle 608 748 989

Vytvořeno 1.2.2023 13:49:47 | přečteno 139x | irena.libalova
load