Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 1. září a pátek 3. září 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Nohejbalové utkání; Oslava 50 let oddílu nohejbalu; Pozvánka do kina

Nohejbalové utkání

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl nohejbalu Vás zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje mezi SK Hodkovice a Sokolem Ostašov, které se koná v pátek 3. září 2021 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti v Hodkovicích nad Mohelkou.

Oslava 50 let oddílu nohejbalu Hodkovice nad Mohelkou

SK Hodkovice nad Mohelkou Vás zve v sobotu 4. září 2021 na oslavu 50 let oddílu nohejbalu na antukové kurty na kluzišti v Hodkovicích nad Mohelkou. Areál je otevřen od 13:00 hodin, hlavní program začíná v 15:00 hodin.

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve na animovanou komedii USA - KŘUPAVÍ MAZLÍČCI. Představení se uskuteční v pátek 3. září 2021 od 18:00 hodin.

Vytvořeno 1.9.2021 13:03:16 | přečteno 215x | jana.mizerova
load