Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. března 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na zasedání ZM

Zveme Vás na 2. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná dnes od 17:30 hodin v městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Při vstupu do sálu prosím respektujte všechna hygienická opatření. Dezinfekce a respirátory budou na místě k dispozici. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města.
Těšíme se na Vaši účast!


Vytvořeno 10.3.2021 9:59:35 | přečteno 306x | irena.libalova
load