Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 10. listopadu a pátek 12. listopadu 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Svatomartinské hody restaurace Na Koupališti

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český dokumentární film KAREL. Představení se uskuteční v pátek 12. listopadu 2021 v 18:30 hodin.


Svatomartinské hody restaurace Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti Vás zve tento pátek 12. listopadu 2021 od 11:00 do 24:00 hodin na svatomartinské husy a víno a na dančí pochoutky. Personál restaurace se těší na Vaši návštěvu. 

Vytvořeno 10.11.2021 10:02:43 | přečteno 326x | irena.libalova
load