Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. ledna a pátek 13. ledna 2023, 11:00 a 17:00 hodin

Volba prezidenta republiky; Uzavření sběrného dvoru; Pozvánka do kina 

Volby prezidenta republiky

Volba prezidenta republiky se uskuteční ve dnech 13. a 14. ledna 2023 v Základní škole T. G. Masaryka v ulici J. A. Komenského 467, Hodkovice nad Mohelkou - ikona souboruviz příloha


Uzavření sběrného dvoru

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici je z důvodu nemoci od 14. ledna do 21. ledna 2023 uzavřen. Děkujeme za pochopení!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou českou pohádku Největší dar. Co se stane, když se bohyně zimy Morena odmítne vzdát své vlády? Představení se uskuteční v pátek 13. ledna 2023 v 17:30 hodin.

Vytvořeno 11.1.2023 14:59:20 | přečteno 96x | irena.libalova
load