Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 11. srpna a pátek 13. srpna 2021, 11:00 a 17:00 hodin

motýlí mejdan koncert 2021 final web (002)

Motýlí mejdan

Srdečně Vás zveme na druhý ročník Motýlího mejdanu na podporu Rodinného klubu Motýlek. Akce se uskuteční tuto sobotu 14. srpna 2021 od 14:00 hodin na našem náměstí. Z bohatého programu si jistě vyberou děti i dospělí. Podrobný rozpis programu naleznete na plakátech, v Kulturním kalendáři a na webových stránkách města. Vezměte děti a přijďte se pobavit! Těší se na Vás pořadatelé. 

Vytvořeno 11.8.2021 10:52:00 | přečteno 262x | irena.libalova
load