Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 12. ledna a pátek 14. ledna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Restaurace Na Křižovatce - taneční večer + nabídka zaměstnání

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na český film z hokejového prostředí Smečka, ve kterém se roztáčí spirála vzájemného soupeření a šikany. Film je přístupný od 12 let. Představení se uskuteční v pátek 14. ledna 2022 v 18:30 hodin.


Restaurace Na Křižovatce

Vás srdečně zve na taneční večer při živé hudbě, který se koná v pátek 28. ledna 2022 od 18:00 hodin. Hraje Čenda a Pavlína.


Restaurace Na Křižovatce

přijme zaměstnance na rozvoz jídel. Bližší informace na tel. č. 737 810 186.


Vytvořeno 12.1.2022 9:49:42 | přečteno 322x | irena.libalova
load