Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. července a pátek 15. července 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Memoriál Karla Stoklasy 

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

2. mimořádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná v pondělí 18. července 2022 od 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Memoriál Karla Stoklasy

Nohejbalový oddíl SK Hodkovice nad Mohelkou pořádá ve spolupráci s ZO OS KOVO Monroe 21. ročník nočního nohejbalového turnaje trojic Memoriál Karla Stoklasy. Turnaj se uskuteční v sobotu 16. července 2022 od 15:00 hodin na tenisových kurtech na kluzišti. Prezentace na místě do 14:45 hodin. Během turnaje bude zajištěno tradiční občerstvení. Srdečně zvou pořadatelé!

Vytvořeno 13.7.2022 14:28:12 | přečteno 286x | irena.libalova
load