Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 13. dubna 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Velikonoční stezka s Králíčkem Hugem; Velký pátek v restauraci Na Koupališti

Velikonoční stezka s Králíčkem Hugem

Rodinný klub Motýlek Vás zve na Velikonoční stezku s Králíčkem Hugem, která se koná v pátek 15. dubna 2022 od 14:30 hodin RK Motýlek v kulturním domě. Odtud bude v 15:30 hodin společný odchod na Velikonoční stezku za Králíčkem Hugem. Vstupné je 70 Kč (v ceně materiál na zdobení vajíček a překvapení). Více informací a rezervace u Pavly Krausové na tel. č. 733 167 934. 


Velký pátek v restauraci Na Koupališti

Restaurace Na Koupališti Vás zve v pátek 15. dubna 2022 na akci spojenou s oslavou Velkého pátku. Po celý den se budou podávat speciality a točit zelené pivo. Od 19:00 hodin bude hrát hudba. Těší se na Vás personál restaurace. 

Vytvořeno 13.4.2022 9:26:21 | přečteno 267x | irena.libalova
load