Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 14. července 2021, 11:00 a 17:00 hod

Uzavření lékárny; Revize kotlů

Uzavření lékárny

V pátek 16. července 2021 bude lékárna U Anděla Strážce v Hodkovicích nad Mohelkou uzavřena.


Revize kotlů

Firma: TOPENÁŘSKÝ  SERVIS s. r. o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále provádí revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v neděli 18. července 2021. Bližší informace na tel. č. 608 748 989.
Vytvořeno 14.7.2021 12:45:12 | přečteno 182x | jana.mizerova
load