Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 14. září a pátek 16. září 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovické slavnosti; Den otevřených dveří Tenneco; ZRUŠENO - Nohejbalové utkání; Napouštění topného systému

Hodkovické slavnosti

Srdečně Vás zveme na tradiční Hodkovické slavnosti, tentokrát s podtitulem "hezky - česky - regionálně", které se uskuteční ve dnech 16. a  17. září 2022 na našem náměstí. Je připraven bohatý kulturní program pro všechny věkové kategorie, výtvarná dílna pro děti, FACEart - malování na obličej, ukázka činnosti Policie ČR a představení regionálních výrobků. Občerstvení a prodejní stánky jsou zajištěny. Podrobnosti k programu najdete ikona souboruzde a Facebooku města, na plakátech a v kulturním kalendáři. Těšíme se na Vaši účast!

Den otevřených dveří Tenneco

Firma Tenneco zve všechny zájemce na ikona souboruDen otevřených dveří v sobotu 17. září 2022 od 10:00 do 14:00 hodin. 

ZRUŠENO - Nohejbalové utkání

Nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice - NO Lučany, které se mělo uskutečnit v pátek 16. září 2022 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti SE NEKONÁ. Náhradní termín bude včas oznámen.

Napouštění topného systému

Společnost Teplo Hodkovice n. M. spol. s  r. o. plánuje v pondělí19. září 2022napouštět topné systémy jednotlivých objektů na sídlišti Podlesí a v bytových domech v Mánesově ulici. Upozorňujeme tedy všechny samosprávy a obyvatele sídliště Podlesí a části Mánesovy ulice, aby ukončili případné práce na vnitřních rozvodech topení. Pro zdárné zprovoznění  topných okruhů v jednotlivých domech bude třeba zcela otevřít regulační ventily na  radiátorech.  U radiátorů v horních patrech bude nutné provést odvzdušnění.
 

Vytvořeno 14.9.2022 10:17:23 | přečteno 339x | irena.libalova
load