Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. prosince 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka do kina; Tradiční prodej vánočních kaprů 

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná dnes od 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřad Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání najdete na plakátech na vývěskách a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na netradiční návštěvu našeho kina. Necháme Vás nahlédnout do promítací kabiny, kde Vám naši promítači ukáží původní promítací techniku, která sloužila k promítání filmových pásů ve formátu 35mm. Následně pomocí ní promítneme starší českou pohádku  HONZA MÁLEM KRÁLEM. Akce se uskuteční v pátek 17. prosince 2021. Prohlídka kabiny bude probíhat v malých skupinkách od 16:00 hodin. Promítání filmu začne v 17:00 hodin. Vše ZDARMA!


Tradiční prodej vánočních kaprů

Místní organizace Českého rybářského svazu bude již  tradičně prodávat vánoční kapry ve svém domku u rybníka (Hodkovice nad Mohelkou, Malá strana 272) ve středu 22. prosince 2021 od 8:00 do 14:00 hodin. 
Vytvořeno 15.12.2021 9:59:17 | přečteno 337x | irena.libalova
load