Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 15. září a pátek 17. září 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Hodkovické slavnosti; Týden pro rodinu; Pozvánka do kina; Nohejbalové utkání; Uzavření sběrného dvora; Ztracený papoušek

Hodkovické slavnosti

Zveme Vás na tradiční městské slavnosti, které se konají v pátek 17. září 2021 od 17:00 hodin a v sobotu 18. září 2021 od 12:30 hodin na náměstí T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou.
V pátek se můžete těšit na udělení Ceny města, divadelní představení a koncert skupin Těla a Superhero Killers. V sobotu je připravený bohatý program pro všechny, stánky s občerstvením, výtvarná dílna, malování na obličej, koncerty, bike show a břišní tance.

Týden pro rodinu

Zveme vás na druhý ročník akce Týden pro rodinu, který začíná v pondělí 20. září 2021 v 15:30 zahájením výstavy Pěstounské péče. Celý týden se můžete těšit na přednášky, společenská setkání, sportovní aktivity. V pátek 24. září 2021 zakončíme celou akci na náměstí zábavným programem pro děti i dospělé. Program najdete na vývěsních plochách a webu města.


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na úspěšný český film režiséra F. A. Brabce o světě z pohledu toulavého psa Gumpa - GUMP-PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT. Představení se uskuteční v rámci akce Týden pro rodinu v úterý 21. září v 17:00 hodin. Vstup zdarma.


Nohejbalové utkání

SK Hodkovice nad Mohelkou, oddíl nohejbalu Vás zve na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje mezi SK Hodkovice a NO Lučany, které se koná v pátek 17. září 2021 od 16:30 hodin na antukových kurtech na kluzišti v Hodkovicích nad Mohelkou.


Uzavření sběrného dvora

Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude v sobotu 18. září 2021 uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Ztracený papoušek 

Prosíme občany o pomoc při hledání ztraceného papouška - stáří 3 měsíce, barva zeleno-žluto-oranžová (viz. fotografie úvodní stránce), druh: Agapornis, který uletěl ve středu 15. září 2021 na sídlišti Podlesí  Případné informace volejte, prosím, na tel. č. 739 550 671 pí Kvapilová. Děkujeme!


Vytvořeno 15.9.2021 13:49:06 | přečteno 290x | irena.libalova
load