Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. června 2021, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM; Pozvánka na nohejbalové utkání; Nabídka brigády

Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM

Zveme Vás na 4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná dnes  16. června 2021 od 17:30 hodin v obřadní síni Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast.


Pozvánka na nohejbalové utkání

V rámci přeboru Libereckého kraje 2021 se v pátek 18. června 2021 od 17:00 hodin na antukových kurtech na kluzišti uskuteční nohejbalové utkání mezi SK Hodkovice nad Mohelkou a Chotyní. Občerstvení je zajištěno. 


Nabídka brigády

Penzion a restaurace v Jílovém přijme brigádníky na pozici čísník - servírka a pomocná síla do kuchyně. Více informací na tel. č. 777 727 887 nebo přímo v restauraci. 
Vytvořeno 16.6.2021 7:42:04 | přečteno 182x | irena.libalova
load