Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. června 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Oznámení o uzavření ordinace;  Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM

Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na animovanou komedii Ušák Chicky a Zlokřeček. Představení se uskuteční v pátek 17. června 2022 od 18:00 hodin.

Oznámení o uzavření ordinace

Ordinace MUDr. Kornouška oznamuje, že bude ve dnech od 20.června 2022 do 23.června 2022 uzavřena. Zastoupení je v Turnově u MUDr. Macounové.

Pozvánka na 4. veřejné zasedání ZM

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na 4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou, které se koná ve středu 15. června 2022 od 17:30 minut v obřadní síni Městského úřadu v Hodkovicích nad Mohelkou.

Vytvořeno 17.6.2022 12:14:09 | přečteno 343x | jana.mizerova
load