Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. listopadu a pátek 18. listopadu 2022, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na neformální setkání; Pozvánka do kina

Pozvánka na neformální setkání

Zveme Vás na neformální přátelské setkání  u sochy T. G. Masaryka na našem náměstí ve čtvrtek 17. listopadu 2022 v 17:00 hodin. Pojďme si společně připomenout hodnoty demokratické společnosti. 


Pozvánka do kina

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve malé i velké diváky na animovanou komedii USA  TLAPKOVÁ PATROLA VE FILMU. Představení se uskuteční v  pátek 18. listopadu 2022 v 17:30 hodin.
Vytvořeno 16.11.2022 8:49:05 | přečteno 286x | irena.libalova
load