Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

středa 16. prosince 2020, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka na veřejné zasedání ZM; Pozvánka na Vánoční trhy; Prodej vánočních kaprů; Betlémské světlo; Dovolená ve sběrném dvoře; Ztratil se pes - odměna 10000 Kč pro nálezce

Pozvánka na veřejné zasedání ZM

7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou se koná ve středu 16. prosince 2020 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice. Program zasedání je zveřejněn na plakátech a na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši účast!

Pozvánka na Vánoční trhy

Zveme Vás na právě probíhající Vánoční trhy, které se konají bez trhovců, ale s jejich výrobky! Lokální výrobce, řemeslníky i spolky tak můžete podpořit přímo v Dobrém krámku Hodkovice (ovoce a zelenina) na našem náměstí. Trhy se konají po celý advent a produkty na nich nabízené se postupně obměňují. Přijďte nasát vánoční atmosféru, vůni a nákupem dárků potěšit blízké i tvůrce samotné. 


Prodej vánočních kaprů 

Základní organizace Českého rybářského svazu Hodkovice nad Mohelkou oznamuje, že prodej vánočních kaprů se uskuteční v pondělí 21. prosince 2020 od 8:00 hodin do vyprodání zásob v rybářském domku u rybníka. 

Betlémské světlo

I v letošním roce pro Vás skautský oddíl Svišti ze skal pořádá tradiční rozdávání Betlémského světla, a to na Štědrý den ve čtvrtek 24. prosince 2020 od 14:00 do 15:00 hodin před radnicí v Hodkovicích nad Mohelkou. 


Dovolená ve sběrném dvoře

Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr v Pelíkovické ulici bude od 15. prosince 2020 uzavřen z důvodu čerpání dovolené. Opět otevřeno bude v úterý 5. ledna 2021. 


Ztratil se pes - odměna 10000 Kč pro nálezce

Ve čtvrtek 10. prosince 2020 ve večerních hodinách se na Žďárku ztratil pes - černý staford s bílou náprsenkou. Slyší na jméno Darwin. Informace prosíme na tel. 724 945 228. Pro nálezce je připravena odměna 10000 Kč. Děkujeme!Vytvořeno 16.12.2020 15:02:09 | přečteno 259x | irena.libalova
load